|
Na I ligę taki Sobczak jest idealny jako zapchajdziura, potrafi przyjąć piłkę tyłem do bramki, do tego szuka go ona w tym polu karnym. Jego braki techniczne są ewidentne, ale jakby ich nie miał, to by nie grał w I lidze.
Co do Ekstraklasy - jeśli tam awansujemy i chcemy się tam utrzymać, to zawodnicy tacy jak Sobczak mogą ewentualnie stanowić głęboką rezerwę, a nie pierwszy bądź drugi wybór trenera. Bez solidnych wzmocnień czeka nas rozpaczliwa walka o utrzymanie.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|