Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 13.12.2023, 16:47
Na I ligę taki Sobczak jest idealny jako zapchajdziura, potrafi przyjąć piłkę tyłem do bramki, do tego szuka go ona w tym polu karnym. Jego braki techniczne są ewidentne, ale jakby ich nie miał, to by nie grał w I lidze.

Co do Ekstraklasy - jeśli tam awansujemy i chcemy się tam utrzymać, to zawodnicy tacy jak Sobczak mogą ewentualnie stanowić głęboką rezerwę, a nie pierwszy bądź drugi wybór trenera. Bez solidnych wzmocnień czeka nas rozpaczliwa walka o utrzymanie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując