Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 12.12.2023, 21:21
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Szymon Sobczak najlepszym wiślakiem w meczu z Górnikiem Łęczna.

Dwie bramki, dwie asysty, wywalczony rzut karny - to liczbowe osiągnięcia Szymona Sobczaka, w spotkaniu ligowym Wisły Kraków z Górnikiem Łęczna. (c) wislaportal.pl


To tak apropo drewnianego gościa bez żadnych umiejętności - opinia Markusa
Pewnie znowu wszystko całkowitym przypadkiem
Teraz będziesz robić z Sobczaka porządnego napastnika? Na podstawie statystyk jednego meczu z Łęczną? Już nie pamiętamy jak prezentował się dotychczas i grał we wcześniejszych meczach? Ile błędów zrobił, jak niewiele dawał zespołowi? Nawet z tą Łęczną po godzinie gry miał niemal same złe zagrania. To świadczy o jego klasie czy jej braku?

Wystarczył jeden mecz, by nagle niektórzy zaczęli wyskakiwać z teoriami jaki to wartościowy i dobry napastnik. Za chwilę pewnie usłyszymy, że nawet lepszy od Rodado.

Sobczak był i jest “drewnianym” i bardzo słabym piłkarzem. Nic się nie zmieniło, a już na pewno rywal w postaci Górnika Łęczna tego nie zmienia i nie weryfikuje negatywnie tej opinii.
Odpowiedz cytując