Patryko napisał(a):

Ja myślę, że kogo byśmy nie wybrali z trójki Raton - Broda - Biegański, to w dłuższym okresie czasu suma ich katastrofalnych błędów będzie podobna.
(...)
|
Biegański i Broda grają czasami w rezerwach i widać dlaczego Biegański jak przestał być młodzieżowcem to przestał grać.
Broda w pucharach grał poprawnie, a stwierdzenie, że "wszystkie" to jest dość mocne. Bo wystarczy znaleźć jeden dobry wykop by je obalić.