Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 12.12.2023, 14:52
s1mone napisał(a):Wyświetl post


Jeśli Wisła nie awansuje w tym sezonie to co nie zrobią, będzie źle. Zatrudnią Brosza, będzie płacz o Jopa, zostanie Jop - będzie płacz o Brosza Albo Niedźwiedzia. W sumie mają prze**ne, ale sami nas w tą sytuację wpędzili, więc można powiedzieć, że mają prz****ne całkowicie zasłużenie
To idealne podsumowanie naszej sytuacji.

Nasze aktywa to:
-zawodnicy o sensownych umiejętnościach
-liczna kadra

Czego oczekujemy od trenera?
- dobrego przygotowania zawodników pod względem fizycznym
- dobierania skutecznej taktyki na dany mecz z uwzględnieniem sposobu gry konkretnego przeciwnika
- zadbania o właściwy mental drużyny , szczególnie pod koniec sezonu
- udżwignięcia presji i odporności na stres

Teraz, wykorzystując zdobycze technologiczne ( szczególnie AI) należy sensownie wybrać.
I tu jestem spokojny, bo nasz Prezes jest dobry w te klocki...
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując