s1mone napisał(a):

Jeśli Wisła nie awansuje w tym sezonie to co nie zrobią, będzie źle. Zatrudnią Brosza, będzie płacz o Jopa, zostanie Jop - będzie płacz o Brosza Albo Niedźwiedzia. W sumie mają prze**ne, ale sami nas w tą sytuację wpędzili, więc można powiedzieć, że mają prz****ne całkowicie zasłużenie
|
To idealne podsumowanie naszej sytuacji.
Nasze aktywa to:
-zawodnicy o sensownych umiejętnościach
-liczna kadra
Czego oczekujemy od trenera?
- dobrego przygotowania zawodników pod względem fizycznym
- dobierania skutecznej taktyki na dany mecz z uwzględnieniem sposobu gry konkretnego przeciwnika
- zadbania o właściwy mental drużyny , szczególnie pod koniec sezonu
- udżwignięcia presji i odporności na stres
Teraz, wykorzystując zdobycze technologiczne ( szczególnie AI) należy sensownie wybrać.
I tu jestem spokojny, bo nasz Prezes jest dobry w te klocki...
