Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 12.12.2023, 12:11
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Alfaro zaliczył totalny zjazd od kiedy ten parodysta Sobolewski wymyślił go na środku pola - tu nie ma żadnego przypadku.
Jeśli Alfaro przegrywa na skrzydle to nie powinien być na siłę wpychany do składu na innej pozycji, bo to tylko szkodzi drużynie.
W ogóle 32 letni skrzydłowy to średni pomysł. O czym pisałem kiedy go ściągano.
Dobrze że jest Baena, mam też nadzieję że wraca Starzyński. Cudów się po nim nie spodziewam, ale może będzie opcją na ławkę albo jako junior jak Duda i Gogół nie dojadą z formą. Przy aktualnej formie Alfaro i Villara może być czasem sensowne grać juniorem właśnie na skrzydle, a zagęścić środek pola.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.12.2023 o godz. 12:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując