pepe72 napisał(a):

Raton nie gra bo zawalił bramkę z Termalicą.
Broda, o ile dobrze pamiętam to obronił karnego w meczu z Lechią.
|
Ale Raton też w meczu z Podbeskidziem obronił karnego i cztery dobitki.
Tyle, że drużyna mu nie pomogła.
O czym to świadczy, że Broda i Raton obronili karnego?
O niczym.