Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15816
Stary 11.12.2023, 16:39
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
głem zasnąć, więc sobie włączyłem stream z meczem Columbus Crew vs Atalanta. Wnioski mam dwa:
1) obrońców bym stamtąd nie importował
Mysle, ze Chiellini jeszcze by ogarnal ale faktycznie jak sie oglada MLS to tam obroncy sa chyba zatrudnieni z jakiegos programu dla ludzi z niepelnosprawnosciami.
Odpowiedz cytując