Książę Palownik napisał(a):

głem zasnąć, więc sobie włączyłem stream z meczem Columbus Crew vs Atalanta. Wnioski mam dwa:
1) obrońców bym stamtąd nie importował
|
Mysle, ze Chiellini jeszcze by ogarnal

ale faktycznie jak sie oglada MLS to tam obroncy sa chyba zatrudnieni z jakiegos programu dla ludzi z niepelnosprawnosciami.