Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 11.12.2023, 16:31
Jesli rozmawia sie o Moskalu i jego wczesniejszych podejsciach do Wisly to trzeba do oceny wziac pod uwage, ze zawsze dostawal druzyne w kryzysie.
Jesli mnie pamiec nie myli - a raczej nie - to ostatnim razem kiedy robil tyle remisow to mial plage kontuzji. Pamietam, ze -brozek wtedy pudlowal wszystko co mial bo gral cala runde z kontuzja poniewaz nie mial kto inny grac.
Odpowiedz cytując