Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 11.12.2023, 11:29
Broda jest bardzo słabym bramkarzem i jeden czy dwa występy, w których nic nie zawalił poza grą nogami tego nie zmieniają.Raton też orłem nie jest, ale pod względem techniki bramkarskiej wyraźnie potrafi więcej - nie chodzi tylko o grę nogami.

Jestem bardzo ciekaw jak prezentowaliby się oboje, gdyby mieli możliwość dłużej popracować z jakimś sensownym trenerem bramkarzy, a nie jak przez ostatnie miesiące z Laciakiem.
Odpowiedz cytując