Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 11.12.2023, 08:31
Nie mamy graczy, ktorzy moga caly mecz silowac sie o pilke w powietrzu. Za to mamy technikow, ktorzy swietnie pilka operuja, potrafia grac prostopadle i z pierwszej pilki (w koncu!!!!). Idiotyzmem byloby granie dlugiej pilki od bramki.
Poza tym mimo pressowania przez Leczna raptem byla jedna sytuacja, kiedy Broda zle podal, potem bylo kolejne zle podanie obroncy i sie skomplikowala sytuacja.
Poza ta sytuacja Leczna nie potrafila nam zrobic krzywdy pressingiem, a pierwsza bramka padla po tym jak sie sprytnie z tego pressingu uwolnilismy i mielismy z przodu sporo przestrzeni.


Innymi slowy. Grajac dluga pilke sami odbieralibysmy sobie atuty, ktore mamy. I przerazajace jest, ze kibic tego nei widzi
Odpowiedz cytując