Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 10.12.2023, 19:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jednak to, co odwalił Broda w 35 minucie zasługuje na miano "pawełka" roku - sam, w polu karnym otrzymuje piłkę od obrońcy, nieatakowany i musi ją tylko podac do najbliższego, albo daleko wykopać.
Tymczasem źle trafia w piłkę, po czym rywal atakuje a kibice omal nie schodzą na zawał.
Tyle, że w tej samej akcji już po kiksie Brody nasz zawodnik z pola podał jeszcze gorzej więc czepianie się Brody to szukanie dziury w całym. Zagrał poprawny mecz a to że raz wywalił na aut to nic nie zmienia. Podawanie do bramkarza na takim dziurawym boisku to zawsze ryzyko.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując