Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 10.12.2023, 17:42
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Co Ty pierdo*** Sobolewski wie bardzo dużo o taktyce xD
Taki taktyk jak Sobolewski uczył ich jak szybko grać po obwodzie i wielkie g... z tego było. Jop rozumie, że ważniejsze jest żeby przeciwnik nie wiedział gdzie będzie grane, czy do przodu czy do boku wtedy nawet grając wolniej jest więcej czasu.

Oczywiście żeby grać prostopadle to trzeba wyjść do gry, asekurować i się nie bać. W drużynie Sobola najbardziej przestraszony był sam Sobol, dlatego z Sosnowcem po strzelonej bramce kazał się idiota cofać. To samo było z Brzęczkiem, on już przed meczem się tłumaczył.

Jop wspominał, że wzoruje się na Kasperczaku. Czyli drużyna ma wierzyć w siebie i grać odważnie. Nie wiem czy ktoś pamięta pierwszy mecz z Lazio. Graliśmy obroną ustawioną na 40 metrze i do przerwy złapaliśmy ich 13 razy na spalonym. O taką odwagę chodzi.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.12.2023 o godz. 17:45.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując