Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2634
Stary 10.12.2023, 16:07
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc jestem w kropce. W tekście masz jasno napisane dlaczego to coś więcej niż sztuczka.
Tak myślałem. Kolejne tygodnie i kolejne... nic.

Cytat:
1. Mimo sporej wiedzy o finansach po prostu tego nie rozumiesz. Jesteś teoretykiem oderwanym od rzeczywistości i te wszystkie mądre teksty jakie tu na forum czytamy to pełna zmyła bo Twoja zdolność zastosowania teorii w praktyce jest żadna.
2. Świetnie rozumiesz sytuację ale z jakiejś przyczyny postanowiłeś trollować i udawać głupiego.
Ale gdy zabrakło merytorycznego contentu, musiało się pojawić personalne przysrywanie.

Cytat:
W obydwu przypadkach dalsza dyskusja nie ma sensu. Czysta strata czasu.
Od dawna nie ma sensu, skoro sprowadza się do tego,, że co kilka tygodni opowiadasz, że razem ze swoim kolegą już za kilka tygodni wrzucisz coś, co uzasadnia jakieś przekręty Synerise.

I tak w kółko.

Następnych kilku tygodni już nie ma sensu czekać.

Cytat:
To jednak muszę skomentować bo czytają to inni ludzie rzeczywiście zainteresowani tym co Synerise robi. I po przeczytaniu czegoś takiego może im się utrwalać skojarzenie z ChatGPT. A to jest tak głupie, że aż trudno uwierzyć, że komuś mogło przejść przez klawiaturę.
(...)
Jeśli ChatGPT jest wielozadaniową koparką z kopalni odkrywkowej węgla brunatnego (takim pojazdem wielkości dużego bloku mieszkalnego) to platforma Syneirse jest gościem z łopatą (choć pewnie obrażam gościa z łopatą). Obydwa systemy służą do kopania, ale jednak dzieli je kilka rzędów wielkości, a jakikolwiek porównanie kompromituje porównującego. Nawet jeśli brygadzista tego jegomościa z łopatą po kilku głębszych snuje opowieści o jego zajebistości.
Innymi słowy, potwierdzasz, że robią w tej samej branży, tylko w skali i zaawansowaniu różnice są... adekwatne do tego, jaka jest różnica w finansowaniu. ChatGPT 10 miliardów USD, Synerise sto baniek złotych.

Do tego służą porównania.

Aha, dla ułatwienia: porównanie =/= zrównanie. To pierwsze służy do ukazywania w równym stopniu tak podobieństw, jak i różnic.
Odpowiedz cytując