|
Moderatorzy przede wszystkim powinni zrobić porządek ze spadami po czasach Marzenki i z jakimiś dziwnymi wytworami menedżerskimi, którzy od lat okradają Wisłę.
Petrescu niewypał, Liczka Pliczka, Maaskant wałek i amator, Carrillo wałek, Kikuś figurant menedżerów, Gula trener menedżer.
Szacunek tylko do Henryka Kasperczaka i Macieja Skorży!
Wtedy Wisła była Wielka.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 09.12.2023 o godz. 01:08.
|