Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#452
Stary 08.12.2023, 23:50
Moderatorzy przede wszystkim powinni zrobić porządek ze spadami po czasach Marzenki i z jakimiś dziwnymi wytworami menedżerskimi, którzy od lat okradają Wisłę.

Petrescu niewypał, Liczka Pliczka, Maaskant wałek i amator, Carrillo wałek, Kikuś figurant menedżerów, Gula trener menedżer.

Szacunek tylko do Henryka Kasperczaka i Macieja Skorży!

Wtedy Wisła była Wielka.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 09.12.2023 o godz. 01:08.
Odpowiedz cytując