|
Oby to losowanie było bodźcem dla Królewskiego, pokazującym, że sezon może jeszcze przynieść coś bardzo miłego (nie mówię o zdobyciu Pucharu, ewentualny półfinał na dzień dzisiejszy byłby ogromnym osiągnięciem) i dlatego warto zimą mądrze w to zainwestować, pozwalając Kiko spokojnie pracować oraz wybierając porządnego trenera wraz ze sztabem.
|