Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 07.12.2023, 23:12
Mecz o wiele lepszy w ofensywie niż za Sobola, w końcu jakieś składnie akcje, a nie wrzuty do nikogo, gdy w polu karnym stoi 10 rywali. Obrona dalej robi babole.

Ale brawa za przejście do 1/4, to u nas zdecydowanie nie zdarza się często, zwłaszcza że nie mieliśmy ani razu rywala z niższych lig. Szkoda że warszawka i judasze odpadły, bo najlepsze mecze przepadły. Liczę na Amicę lub Widzew.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując