krysztal napisał(a):

Błaszczykowski odsprzedał część udziałów Łanoszce.Istnieje taka możliwość że przy dobrych wiatrach wyszedł na zero?
Czy może być w tej chwili jednym z właścicieli wobec którego spółka nie ma długu?
|
Ile tych udziałów sprzedał? Wiadomo ile Wisła była winna JB?