Patryko napisał(a):

|
Z tym Moliną ktoś ewidentnie podpuścił Karcza, a ten łyknął jak pelikan. Ta kandydatura jest tak absurdalna, że to po prostu nie może być prawda. Jeśli zaproponował go Kiko, to po prostu za mocno towar siadł i tyle. To jest trenerski ogór, z którym nawet nie powinny być podejmowane jakiekolwiek rozmowy.
|
To, że kandydatura jest tak absurdalna, że nie warto byłoby nad nią dyskutować to jedno, ale to, jak doskonale ta kandydatura ukazała, delikatnie rzecz ujmując, wybiórcze podejście Markusa do oceny kandydatur trenerskich - to akurat jest bardzo ciekawy wątek do rozwinięcia
