Dokonałem oceny (krótkiej) całościowego pobytu Sobolewskiego w Wisłe jako zawodnika i trenera w kontekście jego "legendarności" .
Rozumiem, że wg Ciebie np. zdobycie 4 MP z drużyną nie jest jego sukcesem?
Jeśli tak , to nie kontynuujmy tej dyskusji...