Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.12.2023, 14:46
Fajnie (skoro już na poważnie rozważana jest opcja Hiszpana), jakbyśmy może w końcu zatrudnili TRENERA. Czyli kogoś kto ma jakieś doświadczenie w tym zawodzie, bo jak widzę te doniesienia to mnie krew zalewa.
Najpierw kisiliśmy się (w sumie dalej to robimy - oby tymczasowo) w legendarnym sosie ludzi bez krzty doświadczenia i co gorsza umiejętności, a teraz czytam o gościu, który był dyrektorem, a teraz nagle ma u nas zostać trenerem.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując