FraMat napisał(a):

|
Jasne, niech przyjdzie kolejny Pasieczby albo Kapka i sprowadzają szrot z Polski lub Balkanow
|
Istnieja 3 typy dyrektorów w Polsce. Dyrektor w stylu Kiko, dyrektor w stylu Pasieczny i Dyrektor w stylu Kapka.
Innych modeli funkcjonowania dyrektorem nie zarejestrowano.
Nie wiem jak sobie radzą inne kluby w PL, nie korzystając w takim zakresie z zaciągów Hiszpańskich. Marnotrawią taki potencjał...