Jagul napisał(a):

|
Żurawski, Frankowski, Sarnat, Baszczyński, Kosowski, Szymokwiak. Kulawik, Pater
|
Frankowski który odszedł w wiadomym stylu? Kosowski? Żurawski który przyznaje w wywiadach że jest mocno związany z Lechem i Poznaniem?
To jest tylko lista bardzo dobrych piłkarzy, których dobrze wspominasz. Dla Ciebie mogą to być legendy. Sobolewski pasuje tak samo, a nawet lepiej od kilku na tej liście...
Nie sprawdził się jako trener, nie powinien w ogóle dostać Wisły w tym sezonie. Winę ponosi przede wszystkim Królewski, potem Kiko.
Do czego zmierzam - Sobolewski nie nadawał się na trenera Wisły w tym momencie. Powinno się go było zwolnić maks przy pierwszej przerwie reprezentacji. Ostatecznie zachował się fair i zrzekł pieniędzy.