Temat
:
Kto za Sobolewskiego?
Wyświetl pojedynczy post
black
Member
Od: 02.2021
Offline
#
390
05.12.2023, 09:04
Żadnych Molin ,a Kiko Ramirez niech lepiej z Wisły odejdzie ze swoim 3-4 ligowym szrotem piłkarzyków i tyle w temacie na dzisiaj!!!
black
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do black
Znajdź inne posty napisane przez black