Wyświetl pojedynczy post
black
Member
 
Od: 02.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 05.12.2023, 09:04
Żadnych Molin ,a Kiko Ramirez niech lepiej z Wisły odejdzie ze swoim 3-4 ligowym szrotem piłkarzyków i tyle w temacie na dzisiaj!!!
Odpowiedz cytując