Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2809
Stary 04.12.2023, 12:30
kristos napisał(a):Wyświetl post
No cóż, może trochę za późno, ale jednak honorowo .
Na ocenę pracy przyjdzie czas.
"Trochę" za późno? Sobolewski nam położył sezon, bez inwestycji (na których nie mamy środków) i mega farta nie ma co marzyć o awansie. Przypominam - to miał być sezon spokojnego punktowania na awans, zanim Lechia się ogarnie

Ocena może być tylko jedna.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując