kristos napisał(a):

No cóż, może trochę za późno, ale jednak honorowo .
Na ocenę pracy przyjdzie czas.
|
"Trochę" za późno? Sobolewski nam położył sezon, bez inwestycji (na których nie mamy środków) i mega farta nie ma co marzyć o awansie. Przypominam - to miał być sezon spokojnego punktowania na awans, zanim Lechia się ogarnie
Ocena może być tylko jedna.