s1mone napisał(a):

Tymczasowo Jop.
Uważam, że to dobry ruch.
Powodzenia trenerze.
Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na kretyński pomysł Markusa, żeby zatrudniać jakiegoś 3 ligowego Hiszpana...
|
Ja mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł zostawienia Jopa na wiosnę, nawet jeśli wygra wszystkie 3 spotkania do końca tej rundy.
Sam ruch jest raczej logiczny, decyzja odnośnie nowego trenera może zaważyć na przyszłości Wisły na wiele lat i powinna być podjęta po dogłębnej analizie wszystkich opcji.