Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 03.12.2023, 15:02
To przecież logiczne, że jeśli Jop awansuje w PP, zdobędzie ze 4 pkt w tych 2 meczach ligowych to na 99,9% zostanie do końca sezonu. Później nawet jak nie awansuje to przecież jeśli zdobędzie w I lidze baraże, x punktów, no to ludzie, takiemu trenerowi rokującemu by się szansy nie dało na kolejny sezon? Aby miał pełne przygotowania i cały sezon na pokazanie swoich umiejętności? Wszak zagrać w barażach I ligi polskiej, wygrać z 8 meczów przez pół sezonu, to jest nie lada wyczyn.

A zostać musi, szczególnie dlatego, że fenomenalnie wpisuje się w wytyczne, prawdziwy Wiślak, legenda. Kto może być lepszy od Jopa?

Patologia Królewskiego bierze się stąd, że nic nie umie, nie rozwija się jako właściciel i cierpi na niedojebanie umysłowe. Kluczem do zatrudniania pracowników nie jest profesjonalizm, ich osiągnięcia, tylko wiślacki rodowód i nadzieja, że tutaj nastąpi eksplozja formy jako trener.

A gramy w lidze półamatorskiej, z takim składem i budżetem to jedyne co utrzyma trenera x na stołku w Wiśle powinno to być 7-8 wygranych meczów na 10, powinno to być w każdym miesiącu umacnianie się na 1 miejscu w tabeli. Jak tego nie ma, to znaczy, ze trener do wymiany.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując