Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2023, 12:16
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Dajcie już spokój z tym Nawałką.

Jego przypadek w reprezentacji to podobny przypadek do Kasperczaka w Wiśle - obaj trafili na taki materiał piłkarski, że wystarczyło tym chłopakom zbytnio nie przeszkadzać, to były samograje.

Kunszt trenerski Nawałka pokazał później w Lechu (11 spotkań ze średnią 1,45) i obawiam się, że jego przygoda z Wisłą byłaby kalką przygody Brzęczka.
Ale bredzisz...

To w Lechu tak jak z Kasperczakiem w Zabrzu "środowisko" wykorzystało sytuację żeby przyciąć trochę jednostki przerastające resztę o kilka długości. Ani Nawałka, ani Kasperczak nie licują z PMS bo ich drużyny starają się grać w piłkę niezależnie od przeciwnika. Ani jeden ani drugi nie zagrałby z Argentyną tak jak Czesiu i reszta Probierzy, czyli bez cienia myśli o grze, jedynym celem przeszkadzać, czekać końcowego gwizdka i prosić przeciwników żeby się zlitowali.

Dlatego przestań powielać propagandowe brednie bo się tylko ośmieszasz...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując