|
Senior Member
Offline
|
#80

03.12.2023, 10:20
|
s1mone napisał(a): 
Po pierwsze mowa o trenerze tymczasowym do przerwy zimowej, żeby była jasność.
Różnica miedzy Radkiem a Mariuszem jest diametralna. Ja nigdy nie uważałem, żeby introwertyk mógł być dobrym trenerem a tak odbieram Sobola. Jeśli chodzi o Jopa - to jedyne opinie jakie słyszałem to same suoerlatywy. Żeby dokończyć rundę powinno wystarczyć. Wątpię, żeby nowy trener chciał przyjść tu na wczoraj, ale może się myle. Większość będzie chciało przejąć zespół na koniec rundy.
|
Hyballa  
|
|