Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 02.12.2023, 22:15
Ludzie otwórzcie oczy. Nikt normalny tu nie przyjdzie. Jakiś mózg pisze że wystarczy dać 100 tys miesięcznie i wszyscy będą wbijali drzwiami i oknami. Już lepiej zarobić połowę mniej ale pobyc trenerem z rok w spokojnych warunkach bez nie wiadomo jakich oczekiwań niż wbijać tu po kokosy gdzie po 3 miesiącach jak przyjdzie jakąś porażka będą Cię wyzywać i zwalniać. Bo to Wisła, bo od razu musi być awans a za rok walka o puchary. Wszystko to w otoczeniu legend których nie wolno ruszyć. Powtarzam, nikt normalny tu nie przyjdzie więc albo szaleniec albo nieudacznik który skoczy po kasę. Ludzie obudźcie się, czasy Cupiala prędko nie wrócą. jakby nie fartowna wygrana z cyganami dzięki temu że patologia przerwała mecz dzięki temu zawodnicy mogli odsapnac w tym momencie klub byłby na 12 miejscu.
Powód: Lit.
Ostatnio edytowane przez Armin : 02.12.2023 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując