wolfy napisał(a):

|
Jest za późno, Sobolewski i jego sztab legend zmarnowali czas i potencjalne punkty. Ani jednego, ani drugiego nie da się odzyskać.
|
To prawda, przez Sobolewskiego, ten cały dramatyczny sztab i upór Królewskiego bezpowrotnie straciliśmy mnóstwo cennego czasu i punktów. Ale liga nie jest jeszcze definitywnie przegrana, Wisła dalej ma szansę na baraże o Ekstraklasę. Ja jestem za tym, aby zrobić, co się da, aby spróbować do nich awansować. Z lepszym, sensownym sztabem i może jakimiś wzmocnieniami nie jest to jeszcze niemożliwe.