Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 02.12.2023, 19:53
Banea był gaszony bo musiał wdawać się w walkę wręcz. Musiał wdawać się w taką walkę bo nie istniejemy jako drużyna. Jeżeli to się zmieni to z technicznych zawodników można stworzyć dużo lepszą drużynę niż z chłopów z widłami. Potrzeba tylko sztabu trenerskiego z jakimkolwiek pojęciem. Moim zdaniem poziom 3 ligi hiszpańskiej w zupełności wystarczy na awans. Skoro teraz ze sztabem hamulcowych potrafimy czasem wygrać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując