|
Banea był gaszony bo musiał wdawać się w walkę wręcz. Musiał wdawać się w taką walkę bo nie istniejemy jako drużyna. Jeżeli to się zmieni to z technicznych zawodników można stworzyć dużo lepszą drużynę niż z chłopów z widłami. Potrzeba tylko sztabu trenerskiego z jakimkolwiek pojęciem. Moim zdaniem poziom 3 ligi hiszpańskiej w zupełności wystarczy na awans. Skoro teraz ze sztabem hamulcowych potrafimy czasem wygrać.
|