gizmowisla napisał(a):

|
niby tak , ale jednak Kiko wtedy mial pilkarzy 5 krotnie lepszych niz teraz , nie am co porownywac , choc zawsze twierdzilem ze skoro zdecydowano sie na tania opcje hiszpanska to powinien byc tez sztab hiszpanski - hiszpansko jezyczny a nie wuefisci z marnej polskiej mysli szkoleniowej ...ale teraz na to za pozno
|
Nie jest na nic za późno, sezon jeszcze się nie skończył. Dlatego skoro naprawiamy błędy, należy wreszcie zatrudnić brakujący element układanki, czyli w miarę kompetentnego trenera z Hiszpanii wraz z całym sztabem, a nie wracać znów do wielokrotnie przerabianych rozwiązań z polskimi trenerami czy zastępcami. Na końcówkę rundy jesiennej Kiko wydaje się najlepszym wyborem jako tymczasowy szkoleniowiec, na pewno sensowniejszym niż Jop czy Kmiecik.