Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 02.12.2023, 17:14
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
niby tak , ale jednak Kiko wtedy mial pilkarzy 5 krotnie lepszych niz teraz , nie am co porownywac , choc zawsze twierdzilem ze skoro zdecydowano sie na tania opcje hiszpanska to powinien byc tez sztab hiszpanski - hiszpansko jezyczny a nie wuefisci z marnej polskiej mysli szkoleniowej ...ale teraz na to za pozno
Nie jest na nic za późno, sezon jeszcze się nie skończył. Dlatego skoro naprawiamy błędy, należy wreszcie zatrudnić brakujący element układanki, czyli w miarę kompetentnego trenera z Hiszpanii wraz z całym sztabem, a nie wracać znów do wielokrotnie przerabianych rozwiązań z polskimi trenerami czy zastępcami. Na końcówkę rundy jesiennej Kiko wydaje się najlepszym wyborem jako tymczasowy szkoleniowiec, na pewno sensowniejszym niż Jop czy Kmiecik.
Odpowiedz cytując