Markus napisał(a):

|
Osiągnięcia Kiko jako trenera w Wiśle, kiedy spokojnie punktował w Ekstraklasie, są znacznie lepsze niż osiągnięcia takiego Kmicika czy Jopa. Więc jeśli ktoś miałby być tymczasowym trenerem, oczywiście że powinien to być on, a nie żaden z powyższych.
|
niby tak , ale jednak Kiko wtedy mial pilkarzy 5 krotnie lepszych niz teraz , nie am co porownywac , choc zawsze twierdzilem ze skoro zdecydowano sie na tania opcje hiszpanska to powinien byc tez sztab hiszpanski - hiszpansko jezyczny a nie wuefisci z marnej polskiej mysli szkoleniowej ...ale teraz na to za pozno