Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 02.12.2023, 17:07
Z tymi trenerami to jak z piłkarzami się robi. Od 4 roku życia musi trenować, a apogeum formy osiąga w wieku 27 lat, na 3-5 lat, później znowu pikuje w dół xd

Wiadomo, że doświadczenia nabrać trzeba na kazdym stanowisku ale bez przesady. Tym bardziej jeśli ktoś był zawodowym piłkarzem na wysokim poziomie, to praktycznie miał 20 lat przygotowania jako trener, widział wszystko od środka, trenował, rozmawiał z kolegami, trenerami więc wie z czym to się je.
Także jak coś ma być z pana x czy y, ma być dobrym trenerem to to przecież powinno wyjść po 1, 2 może 3 sezonach, po pracy w drugim czy trzecim klubie. Albo mu wychodzi, jakąs chemię łapie z zawodnikami, ma pomysł na siebie i zespół albo nara.

Czy Sobol będzie lepszym trenerem za rok czy 5 lat? Nie. Nie będzie nigdy dobrym trenerem bo się nie nadaje na to stanowisko. I jedynie może z przypadku osiągnać sukces, bo gdzieś się ekipa sama stworzy, wszystko samo zagra, a on akurat w tym czasie zostanie trenerem w tym klubie.

Dobrych trenerów jest mało. Taki Papszun, Magiera itp. To są ludzie, gdzie widać gdzie by nie przyszli, to zespół robi jakiś progres. Nawet wyników może niebyć ale ich praca będzie dostrzegalna.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując