FraMat napisał(a):

|
W realiach piłki kiepskiej indywidualnie technicznie, ale za to opartej na sile, wybieganiu, wzroście i nie bójmy się tego powiedzieć: boiskowym chamstwie, którego tak często w przypadku rywali Wisły nie widzą polscy sędziowie?
|
Zdefiniuj te mityczne realia pierwszej polskiej ligi i rzekomą zasadę, które sprawiają, że lepiej wyszkolony Carbo jest gorszym wyborem i długofalowo może dać drużynie mniej niż inny grający w naszej pierwszej lidze gorzej wyszkolony zawodnik na jego pozycji? Że na przykład taki Kobusiński będzie sobie dawał radę bardziej niż on?
I analogicznie, w jaki sposób owe mityczne realia pierwszej polskiej ligi sprawiają, że trener z hiszpańskich lig gorzej będzie dogadywał się z hiszpańskimi zawodnikami w Wiśle niż inny polski trener i nie będzie potrafił lepiej ich wykorzystać, ustawić oraz odnosić lepszych wyników?