Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 02.12.2023, 16:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bo ja wiem?
Czy mamy pewność, że jakiś hiszpański trener z II czy III ligi, który będzie umiał wydobyć to, co najlepsze z hiszpańskich piłkarzy, da radę odnaleźć się w realiach I ligi?
W realiach piłki kiepskiej indywidualnie technicznie, ale za to opartej na sile, wybieganiu, wzroście i nie bójmy się tego powiedzieć: boiskowym chamstwie, którego tak często w przypadku rywali Wisły nie widzą polscy sędziowie?

Najlepszą opcją, póki co, dla tego składu, jest Urban - zna piłkę hiszpańską i język, zna realia polskiej kopanej.
Ma jeszcze jedną zaletę, która do nas pasuje. Ch.uj nie trener
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując