|
Jopa bym jeszcze strzymał, to jest młodziutki trener na dorobku, ale krążą o nim praktycznie same dobre opinie.
Oczywiście przy jego nazwisku zawsze będzie powiewało widmo znanego samobója - ale nie powinniśmy mieszać tych faktów.
Kiko, Kmiecik - oby nie.
|