|
Nie wiem czy istnieją jakiekolwiek pieniądze które byłby w stanie przekonać papszuna do przyjścia tutaj XDD ale nawet jeśli istnieją to byłyby pewnie na poziomie ligi saudyjskiej.
Proponuję zejść na ziemię, jesteśmy prowincjonalnym klubem, a nie wielkim mistrzem Polski.
To mniej więcej tak jakby na forum jakiejs ....a nie wiem Szczakowianki Jaworzno w 2010 deliberowano czy to już moment na Skorżę skoro właśnie wyleciał z Wisły XD
|