|
A z tą dymisją to ustawka czy tak na poważnie ? Czy Jarek nie ma w szufladzie kilka niezależnych analiz, że jest dobrze, będzie jeszcze lepiej tylko trzeba czasu ? Dymisji nie przyjmie, zwalając na hejt kibiców, udzieli wsparcia i jedziemy dalej ?
Nie uwierzę dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu klubu.
Jeżeli jednak na poważnie to zmiany muszą być do spodu, cały sztab szkoleniowy.
Sobolewski zrobił sobie krzywdę nie odchodząc po braku awansu. Wówczas jeszcze miał szansę zaistnieć w miarę poważnej piłce. Teraz te szansę są niewielkie.
|