krysztal napisał(a):

|
Chwila,chwila.Carbo ponoć miał zaległości i nasz sztab go bodaj 3 tygodnie przygotowywał.Tak,że być może Carbo po wyjściu z samolotu krawaty nogami wiązał ale tego już się chyba nie dowiemy.Z samolotu na boisko to wybiegł chyba Ikbekeme
|
I wtedy grał najlepiej. Im dłużej ktoś pracuje z naszym sztabem, tym gorzej wygląda.