|
Jak tu przyjdzie jedynie nowy trener, a cała reszta zostanie taka sama, ten sam dyrektor, ludzie od transferów, zero scoutingu, mierni Hiszpanie, to za chwilę będzie to samo co z Sobolewskim. Tu trzeba gruntownie przebudować, a właściwie zbudować cały pion sportowy, sprofesjonalizować, zatrudnić fachowców na każdym szczeblu. Niech nikt się nie łudzi, że nagle przyjście nowego trenera to będzie początek pasma sukcesów czy długich serii wygranych.
|