Karherop napisał(a):

I znowu jakieś zaciąganie kredytów w sytuacji gdy nie ma na nic pieniędzy.
Chyba że ściągną KIko II z 3-4 ligi Hiszpańskiej który sobie co najwyżej jednego kolegę dokoptuje. Za 3k euro - VAT
Tak podsumowując: zaskoczenie że Sobolewski znalazł w sobie resztki honoru. Honoru którego zabrakło po Puszczy.
I aż dziwne że po tym meczu jednak nie szukał alibi, a miałby do tego idealne warunki.
|
Za darmoszke to nawet Kmiecik tego kijem nie tknie