grisza1 napisał(a):

|
https://twitter.com/wislakrakowsa/st...07860491792587 podczas konferencji prasowej po meczu bruk-bet termalica nieciecza - wisła kraków do dymisji podał się trener białej gwiazdy - radosław sobolewski. Ostateczne decyzje zostaną podjęte po spotkaniu z prezesem klubu.
|
wesoły nam dzień dziś nastał