Savik napisał(a):

Nie wyobrażam sobie, żeby nowy trener nie przyszedł tutaj bez swoich zaufanych ludzi.
Stary sztab jest skompromitowany, Panu Kazimierzowi dyplom, ciepłe papcie i emerytura, reszta odprawy i papa, niech szukają roboty w lidze okręgowej.