Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2781
Stary 01.12.2023, 23:29
Spokojnie spokojnie, nie zapominajcie że w tym komunikacie jest zdanie: "ostateczne decyzję zostaną podjęte po rozmowie z zarządem". Przypominam tylko, że Sobolenko to ledwie połowa naszych problemów, druga to właściciel debil. Nie zdziwię się jak tej dymisji nie przyjmie po prostu XDDD
Odpowiedz cytując