|
Spokojnie spokojnie, nie zapominajcie że w tym komunikacie jest zdanie: "ostateczne decyzję zostaną podjęte po rozmowie z zarządem". Przypominam tylko, że Sobolenko to ledwie połowa naszych problemów, druga to właściciel debil. Nie zdziwię się jak tej dymisji nie przyjmie po prostu XDDD
|