|
do dzisiaj myślałem że gorszym trenerem od Brzęczka nie można być, dzisiejszy mecz- oby ostatni pod wodzą Sobolewskiego, pokazał, że można. w dodatku ograło go drugie trenerskie dno Lewandowski. całe szczęście że odchodzi, tylko czemu tak późno?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|