DeadOrAlive napisał(a):

|
Jest dymisja, a więc kto za Sobola ?
|
Zaraz się okaże, że to tylko szopka obrażonego na świat trenerka, a jutro dogadają się z Królewiczem, że dymisji nie przyjmie i dostaniemy w poniedziałek komunikat, że zarząd postanowił kontynuować projekt "Zjebanie się do II Ligi z Radziem".
A tak na poważnie - sam nie wiem. W tej sytuacji ktokolwiek, kto przyjdzie ze swoim własnym sztabem będzie zbawcą.