|
Przestańmy mówić o piłkarzach jako problemie, bo takie analizy można by robić jakbyśmy widzieli, że ktoś robi postępy a ktoś odstaje. U nas każdy piłkarz stacza się z meczu na mecz po równi pochyłej. Więc jeśli wszyscy piłkarze mają zjazd to problem jest w sztabie. Często wspominacie w komentarzach Ratona ale ja zapytam gdzie jest Mikołaj Bieganski? Człowiek, który jeszcze w ostatnim sezonie ekstraklasy ratował nam skórę swoimi interwencjami, często chroniąc przed kompromitacją. Jego forma znikła wraz ze zmianą trenera bramkarzy. Przypadek?
Winę za obecny stan ponosi tylko i wyłącznie sztab szkoleniowy i przestańmy szukać winnych gdzie indziej bo tylko rozmydlamy sytuację.
Dzisiaj taktycznie, tak taktycznie, ograł nas trener Lewandowski, któremu można przypiąć wiele cech, ale na pewno nie cechę genialnego taktyka... To jest chyba kwintesencja porażki trenera "na taktyce to ja się znam najlepiej" Soboloewskiego.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|