Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2776
Stary 01.12.2023, 23:05
Co to jest za trenerski nieudacznik. Nawet momentu nie potrafił odpowiedniego wybrać. Miał z 10 lepszych momentów na podanie się do dymisji i wyjście z twarzą. Żegnam bez żalu i trzymaj się jak najdalej od Wisły.
Odpowiedz cytując