https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...07860491792587 Podczas konferencji prasowej po meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków do dymisji podał się trener Białej Gwiazdy - Radosław Sobolewski. Ostateczne decyzje zostaną podjęte po spotkaniu z Prezesem klubu.